Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Z města k medu a klovratu

Máme malé hospodářství, alespoň tak se tomu nyní říká. Na stránkách tedy najdete, to co nám tady roste, naše výrobky, materiál výtvarný a občas něco čemu nelze odolat.

S vlnou Soňa začala jakmile poznala Pavla, neb vyhazování vlny jí přišlo škoda. Začala spřádáním a postupně se mnohé dozvěděla o kolovratech i historii. Neustále rozšiřuje sbírku kolovratů a pro zájemce pořádá kuzry Na vlně - o tom jak se od ovce dostat k hotovému výrobku.

O medu a včelách - Od roku 2002 chováme včely v Borovničce a od roku 2012 v Poniklé. Včely nám dávají medy květové z luk a medovicové z lesů, vynikající kvality. Medy i pastujeme. Pastujeme medy květové i medovicové. Každý rok zasíláme vzorky všech našich medů do laboratoře Výzkumného ústavu Včelařského, kde pravidelně získávají certifikáty kvality dle Normy Český med.

V našem internetovém obchodě naleznete i výrobky z včelího vosku naší produkce, ale i recyklovaného parafínu. A ručně vyráběná mýdla.

V roce 2016 jsme založili nový sad, tak se časem můžete těšit na jablka, hrušky a švestky. Ale k tomu je ještě dost dlouhá cesta.

I když jde o obchod medový nabízíme zde i rukodělné výrobky vlastní výroby a v sekci Knihobudky prodej knih, který bude využit k financování provozu KNIHIBUDKY V PONIKLÉ jako takové.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a podělíte se s námi o Vaše dojmy z Medového obchodu, a v případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního emailu.

Nejsme firmou a proto vás i zde chci upozornit, že objednávky vyřizujeme jednou týdně, neb i tak máme ještě mnoho starostí na zahradě a v sadu.

V sekci přebytky budou sezoně nabízeny naše přebytky, případně formou objednávky bude možno podpořit směr našeho pěstování.

Pokud vás osloví některý z kurzů ozvěte se, ale není to pro vás vyhovující termín, ptejte se, konají se i podle zájmu... stačí se jen zeptat... ;)

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

za Medový obchod

Soňa a Pavel

Projekt je podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje“ 

Kontakt
Soňa Anna-Marie Fišerová
zkuste to, ale možná to nevezmu ;)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz